Pardubice

2+2 škola matematiky v Pardubicích je tu pro Vás od května 2017. Po tu dobu pomáhalo s doučováním 25 lektorů bezmála 200 žákům a studentům pod vedení majitelky školy, Ing. Alice Kuncmanové. Otevřeno máme od pondělí do pátku, od 14:00 do 19:00. V sobotu a neděli po domluvě. Sídlíme na náměstí Čs. legií 500, mezi restaurací Imperial a Solnou jeskyní. Máme výbornou dostupnost jak MHD, tak vlakem i linkovým autobusem. Snadno zaparkujete i autem. Z Afi paláce je to k nám 5 minut pěšky.

Děláme, co nás baví!

a jsme v tom dobří...

Doučujeme na dvou místech. Tím prvním jsou dvě vlastní, moderně vybavené učebny v centru Pardubic. Okna obou učeben směřují do parku na nám. Čs. legií. Tím druhým místem je učebna HB7 na nedaleké Obchodní akademii ve Štefánikově ulici, která nám v běžném školním roce pronajímá prostornou výukovou místnost v přízemí. Tuto možnost využíváme tehdy, kdy je naše vlastní kapacita naplněna. 

Je nás stabilně okolo 15, v období největšího náporu studentů až 25. V týmu máme odborníky na matiku, češtinu, cizí jazyky, chemii, fyziku, dějepis i zeměpis. Doučujeme individuálně i skupinově, k přijímačkám, maturitám i opravným zkouškám. Ovládáme učivo ZŠ, SŠ i VŠ. Každý máme svoji specializaci. Poznejte nás.

Potřebuješ doučování?