Ing. Alice Pohanka

Majitelka a ředitelka

 • Komunikace s úřady
 • Právní a účetní úkony
 • Reklamace, stížnosti
 • Reklama, marketing
 • Akreditační kurzy českého jazyka pro cizince

Kontakt: 

 • info@2plus2pardubice.cz
 • +420 608 100 739

Ing. Michal Samek

Zástupce ředitelky

 • Komunikace se zákazníky
 • Komunikace s lektory
 • Nábory nových lektorů
 • Zpracování poptávek
 • Vypracování nabídek
 • Realizace objednávek doučování a jejich správa
 • Zajišťování provozu obou poboček

Kontakt:

 • info@2plus2pardubice.cz
 • +420 775 877 533

Poznejte nás...

Ing. Petr R.

lektor matematiky, fyziky a chemie

Studuje doktorát na Univerzitě Pardubice v oboru chemie a technologie polymerů. Doučoval studenty k přípravě na maturitu a pomáhal kolegům při studiu na univerzitě. V rámci doktorského studia asistuje studentům a diplomatům v laboratoři na UPCE.
Stal se absolutním vítězem a zároveň vítězem kategorie Nejlepší nápad: 3D tisk kompozitů v roce 2022. Doučuje u nás ZŠ matematiku a fyziku.

Ing. Petra V.

lektorka matematiky a chemie

Vystudovala Univerzitu Pardubice, Fakultu chemicko - technologickou, obor Analytická chemie a nyní pracuje jako výzkumný pracovník ve Výzkumném ústavě organických syntéz a.s. Matematika je odjakživa jejím velkým koníčkem a pomáhala ji doučovat své spolužáky na VŠ. Doučuje u nás ZŠ i SŠ matematiku a chemii.
Momentálně na MD.

Ing. Kristýna K.

lektorka fyziky, chemie

Je absolventka fakulty chemicko-technologické na Univerzitě Pardubice. Mimo jiné také studuje doplňkové pedagogické minimum. Má velmi kladný vztah k pedagogické činnosti (kroužky - vědecké pokusy) a doučování především chemie. Doučování se věnuje od studia na. Doučuje u nás ZŠ i SŠ chemii.
Momentálně na MD.

Michal J.

lektor matematiky

Vystudoval Gymnázium Pardubice ve třídě s rozšířeným vyučováním matematiky a fyziky. Matematika je jeho koníček, má dlouholeté zkušenosti s doučováním v rámci rodiny i zaměstnání v ČSOB Pojišťovně, kde pracuje od r. 2010. Specializuje se na SŠ látku, doučuje studenty z 1., 2., 3. i 4. ročníku SOU, SŠ i gymnázia. Připravuje studenty k přijímacím i maturitním zkouškám.

Zbyněk D.

lektor dějepisu a zeměpisu

Má vystudované Gymnázium v Žamberku, všeobecný obor. Historie je pro něho celoživotním koníčkem. Celoživotně se sám vzdělává v historii a souvislostech s tím spojených. Nevnímá historii jako soubor datumů, ale jako sled na sobě závislých a nezávislých dějinných událostí.

Ing. Michal S.

lektor matematiky a fyziky

Má vystudované obory Web a multimedia (Bc.) a Počítačová grafika a interakce (Ing.) na FEL ČVUT v Praze. S doučováním matematiky a fyziky má zkušenosti od látky ZŠ až po přípravu k maturitě. Rád se věnuje programátorství a vývoji aplikací. Doučuje u nás ZŠ matematiku a fyziku. 

Alessandro P.

lektor matematiky

Vystudoval Gymnázium Mozartova Pardubice a nyní studuje Vysoké učení technické v Praze. Matematika patří k jeho oblíbeným předmětům, odmaturoval z ní i s nadstavbou Matematika +. Doučuje u nás ZŠ i SŠ matematiku i fyziku.

Barbora P.

lektorka matematiky a chemie

Vystudovala SPŠ potravinářství a služeb v Pardubicích a nyní studuje Fakultu chemicko-technologickou na UPCE. Doučuje u nás ZŠ, SŠ i VŠ matematiku a ZŠ a SŠ fyziku.

Andrea Š.

lektorka anglického a českého jazyka

Studuje na Univerzitě Pardubice, obor Historicko-literární studia. Doučuje u nás ZŠ i SŠ angličtinu.

Kristýna B.

lektorka matematiky

Vystudovala Gymnázium Mozartova a nyní studuje  Fakultu informatiky a managementu na UHK. Soukromě doučovala žáky základních i středních škol. Doučuje u nás ZŠ, SŠ i VŠ matematiku a statistiku.

Andrea D.

lektorka českého jazyka

Studuje obor Učitelství pro I. stupeň na UHK. Pracuje jako pomocná knihovnice, více jak rok doučovala český jazyk cizojazyčné děti. Vede zájmové kroužky pro děti. Doučuje u nás ZŠ i SŠ český jazyk.

Nela K.

lektorka českého jazyka

Vystudovala maturitní obor na Střední odborné škole v Mladé Boleslavi a nyní studuje
na Vysoké škole humanitní studia - specializaci
v pedagogických vědách. Doučuje u nás ZŠ i SŠ český jazyk.

Mgr. Nikola M.

lektorka matematiky, biologie, chemie a fyziky

Vystudovala bakalářský a magisterský titul v oboru Nanotechnologie na Katedře experimentální fyziky na UP v Olomouci a nyní je studentkou doktorského studia na UPCE v oboru Analytická chemie, konkrétně na Katedře biologických a biochemických věd ve skupině Imunologie. Doučuje u nás ZŠ i SŠ matematiku, chemii, fyziku i biologii.

Anna G.

lektorka matematiky

Studuje obor Chemie na Univerzitě Pardubice. Mimo doučování matematiky také v minulém roce působila jako pomocný vedoucí v kroužku Hasič.

Adam S.

lektor českého jazyka

Vystudoval Pedagogické lyceum na SPgŠ Boskovice a v současnosti studuje Speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě UHK. V loňské sezoně u nás úspěšně vedl skupinovou přípravu k PZ z českého jazyka a také má zkušenosti s doučováním dětí s OMJ. Doučuje u nás ZŠ i SŠ český jazyk.

Kamila Z.

lektorka českého jazyka

Vystudovala SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, maturitní obor Ekonomika a podnikání a nyní studuje 1. rokem program Informatika a systémové inženýrství na Univerzitě Pardubice. Má praktické zkušenosti s doučováním českého jazyka cizince. Doučuje u nás ZŠ český jazyk.

Mgr. Petr K.

lektor matematiky

Vystudoval Gymnázium B. Němcové se zaměřením MAT-FYZ a dále VŠ Pedagogickou v HK, obor fyzika, základy techniky. Pedagogická praxe - vzdělávací instituce v rámci PČR a to 1,5 roku v Praze a 12 let v Hradci Králové se zaměřením na psychologii, odborné předměty, vedení kolektivu. Doučuje u nás ZŠ matematiku.

Ráchel Š.

lektorka českého, francouzského jazyka a matematiky

Studuje Fakultu informatiky a managementu, obor Ekonomika a management na UHK. Bezmála rok pracovala jako koordinátorka výuky v jiné agentuře. Má téměř 2-leté praktické zkušenosti s doučováním a přípravě na přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka pod jinou agenturou. Doučuje u nás především ZŠ a SŠ český jazyk. 

Alžběta M.

lektorka českého, anglického a francouzského jazyka

Vystudovala První soukromé jazykové gymnázium v Hradci Králové a nyní pedagogickou fakultu na UHK. Doučování se dříve věnovala na úrovni spolužáků. Zkušenosti s dětmi má v rámci účasti na letních táborech. Doučuje u nás ZŠ a SŠ český a anglický jazyk. 

Katarína B.

lektorka chemie a biologie

Je absolventkou gymnázia a nyní studuje Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Chemie jí provází celé studium, několikrát uspěla v krajském kole Chemické olympiády na Slovensku. Jejím rodilým jazykem je slovenština, ale nemá problém mluvit česky. Doučuje u nás ZŠ a SŠ chemii.

Tomáš K.

lektor matematiky a účetnictví

Vystudoval obchodní akademii a nyní studuje obor Finanční management na Fakultě informatiky a managementu. S doučováním pomáhal vrstevníkům na vysoké škole, mladším žákům obchodní akademie s přípravou na maturitu z matematiky a účetnictví a sourozencům s matematikou na základní škole. U nás doučuje ZŠ a SŠ matematiku.

Anastázie T.

lektorka českého jazyka

Vystudovala Gymnázium v Kolíně a nyní studuje český a francouzský jazyk na pedagogické fakultě UHK. Vedla kroužky Čeština hrou a Francouzština hrou na ZŠ. Od střední školy doučuje žáky základních a studenty středních škol. U nás doučuje ZŠ i SŠ český jazyk.

Bc. Pavel S.

lektor matematiky a fyziky

Vystudoval Všeobecné gymnázium ve Dvoře Králové nad Labem a poté bakalářský obor Počítačová podpora v archeologii na Univerzitě Hradec Králové. Doučuje u nás ZŠ a SŠ matematiku a ZŠ fyziku.


Máte dotazy?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu