Dárkový poukaz na doučování

Vzdělání je ten nejcennější dárek

Darujte poukaz, který může změnit budoucnost Vašeho dítěte. Vytvořili jsme pro Vaše děti nádherné letenky na cestu za vzděláním. Připravíme je na jakýkoliv předmět, na maturitu nebo přijímačky na SŠ!

Každé dítě má sny a cíle, které ho popohánějí v životě dál. Nutí ho být lepším, pracovat na sobě a posouvat se ke svému vysněnému cíli kousek po kousku. Nezáleží na tom, jestli je ten kousek milimetr v podobě testíku z matematiky nebo kilometr v podobě úspěchu při maturitě či přijímacích zkouškách na SŠ. 

Letenka je připravena k vystavení na naší pobočce v Pardubicích a Hradci Králové - stačí jen zadat cíl 🙂

Nejčastější dotazy

1. Jak funguje objednání dárkového poukazu?

Napište nám přes kontaktní formulář níže. Vyberte, zda máte zájem o klasický či vánoční voucher, do poznámky napište jméno studenta, částku nebo počet lekcí a případně vzkaz pro obdarovaného a nechte nám na sebe kontakt. Pro více informací Vás budeme případně kontaktovat zpět.

2. Jak mohu uplatnit svůj dárkový poukaz?

Jakmile budete mít zájem o doučování školního předmětu, zkontaktujete nás e-mailem či telefonicky, domluvíme podmínky doučování a platbu nahlásíte prostřednictvím voucheru.

3. Kde si mohu vytištěný poukaz vyzvednout?

Poukaz si můžete vyzvednout v našich doučovacích centrech v Pardubicích či Hradci Králové a to po předchozí domluvě. Lze se domluvit i na zaslání poukazu poštou za poštovné. 

4. Jaká je platnost dárkového poukazu?

Platnost dárkového poukazu je 1 rok od jeho zakoupení


Objednat dárkový poukaz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.